השאירו פרטים לקבלת הצעה:

MORE אריאל הפרויקט החדש באריאל – להשקיע או להשתקע?

במיקום הטוב ביותר בעיר אריאל, בשער האוניברסיטה , סמוך לקאנטרי ולמוסדות החינוך, בונה קבוצת MORE   צמד בנייני בוטיק שמאפשרים גם להשקיע בנכס מניב, וגם להשתקע במיקום הנכון באריאל , אחת הערים הצומחות בישראל

בשנים האחרונות, עוברת העיר אריאל מהפכה של ממש. העיר שמונה 21,000 תושבים, מארחת באופן קבוע 19,000 סטודנטים, מספר שרק הולך וגודל עם הקמת הפקולטה לרפואה, השקת קניון מגה אור, הוספת תשתיות תחבורה והתרחבות הבנייה בעיר ועוד. בשל כך, הופכת בירת השומרון לאטרקטיבית יותר ויותר עבור לא מעט תושבים מהסביבה וסטודנטים שהולכים לבלות בה לא מעט שנים .

אחד הפרויקטים המבוקשים ביותר בעיר הוא MORE  אריאל – סיבה מרכזית לכך היא הקרבה לאוניברסיטה ולקאנטרי, כמו גם לשאר מוקדי העניין בעיר. בעוד כשנתיים צפויה להסתיים הבניה, כך שעדיין קיימת הזדמנות רכישה למי שמעוניין בדירה להשקעה או להשתקע בעצמו בעיר הצומחת.

 

בפרויקט הבוטיק של קבוצת MORE מוצעות מגוון דירות של 4 ו- 5 חדרים . כל הדירות בפרויקט נהנות  מנוף מהפנט להרי השומרון ולמישור החוף, מעיצוב אדריכלי ברמה גבוהה וממפרט טכני עשיר ואיכותי.

לאור מיקומו המרכזי של פרויקט MORE  אריאל , הוא מתאים הן לתושבים המבקשים לגור בעיר הצומחת (בין אם כמשפרי דיור מאריאל ובין כתושבים חדשים) והן למשקיעים שמחפשים נכס שיניב להם תשואה משמעותית.

בפרויקט באריאל, מובילה קבוצת MORE  את תפיסת "סביבות החיים המלאות", על פיה סביבת הדיור האידיאלית והמבוקשת ביותר היא זו המשלבת מגורים לצד שטחי מסחר ושירותים קהילתיים. במפלס הקרקע של הפרויקט  ייפתחו חנויות ועסקים כגון בתי קפה, מרכוליות, רשתות פארם ועוד. היבט חשוב נוסף בפרויקט הוא שקבוצת MORE  משמשת כקבלן הראשי של הפרויקט ומהווה גם יזמית וגם קבלנית, כך שכל הפרויקט נמצא "בבית אחד". בנוסף, כחלק מתפיסת השירות, הקבוצה מספקת פתרונות יצירתיים למי שמעוניין לרכוש דירה בגדלים שונים ולמעשה עוזרת להתאים את רכישת הדירה לצרכי הקונה.

לבחירתכם מוצעות דירות 4 חדרים עם נוף למישור החוף החל מ-1,419,000 ₪, ודירות 5 חדרים מול הקמפוס החל מ- 1,499,000 ₪

משרד מכירות: רמת הגולן 3, אריאל.

שעות פתיחה:

ימים א-ה – 10:00-18:00

ימי ו וערבי חג 09:00-13:00

לפרטים 6286*

אריאל

לפרויקטים בשיווק

Powered By Geek Digital.