השאירו פרטים לקבלת הצעה:

קניון MORE חריש – מרכז הקניות הגדול של חריש והסביבה.

הקניון, שמשלב מרכז מסחרי פתוח עם קניון סגור ונבנה בהשקעה של 90 מיליון שקלים על ידי קבוצת MORE, מושך אליו את כל שוכרי העוגן בישראל ומכה את התחזיות העסקיות.
אל הקניון מגיעים לא רק תושבי חריש, אחת הערים הצומחות בישראל בה מתגוררים כיום כ-25,000 תושבים ומספרם צפוי לזנק ל-100,000 בשנים הקרובות, אלא גם תושבי הסביבה שמחפשים מגוון שירותים קרוב לבית.
הקניון, שנחנך לפני כשנתיים, מציג פורמט חדש של סביבה קמעונאית – עם שילוב של קניון ומרכז מסחרי פתוח, מתחת לכיפת השמים, המשתרע על פני 10,498 מ”ר.
העובדה שמדובר בקניון שהוא גם פאוור סנטר מאפשרת למתחם להתאים את עצמו למשפחות בחריש ולהרכב שלהן, כאשר עם השינוי בצרכים בשנים הקרובות, ניתן יהיה לערוך שינוי גם בתמהיל החנויות.
תמהיל החנויות הנוכחי רחב וכולל שוכרי עוגן, כגון חנות דגל של שופרסל, חנויות של קבוצת פוקס, סופר פארם, דור אלון ועוד. במקום גם מתחם בילוי והסעדה ובו סניפים של מקדונלד’ס, גלידה גולדה, יין בעיר, ותחנת הדלק הראשונה בעיר. כ-86% משטחי הקניון כבר אוכלסו, כשהשוכרים מדווחים על נתוני רכישות גבוהים יחסית לקניונים אחרים.
הקניון נגיש מבחינה תחבורתית, ומציע שפע מקומות חניה, זאת לעומת חלקים אחרים בעיר, המאופיינים בבעיית חניה.
חריש גדלה משנה לשנה, עם מספר עצום של יחידות דיור שנבנות, ותוכניות גדולות לעתיד.  קבוצת MORE רוצה לתת לתושבים מענה לכל הצרכים שלהם- מוקד תעסוקה, חנויות מכל הסוגים וגם בתי קפה ומסעדות.

שטח מסחרי: 10,498 מ"ר

Powered By Geek Digital.