בונים את עיר המחר של ישראל

במרכז החדש של מדינת ישראל נבנית עיר עם

תפיסת מגורים מתקדמת. הצטרפו להצלחה בהטבה

בלעדית לרגל חגיגות עשור לקבוצת חנן מור

כשמדברים על העיר חריש, נדמה כי אין מזוהה יותר עם התפתחות העיר מקבוצת הנדל"ן הציבורית קבוצת חנן מור, שמציינת בימים אלה עשור של פעילות בורסאית. כחלק מהאסטרטגיה שתוו ראשי הקבוצה בראשית דרכם, הם חיפשו הזדמנויות הכוללות חדשנות, פריצת דרך וחשיבה מחוץ לקופסא. הכניסה שלהם לתחום הנדל"ן באה מתוך ראייה של חיפוש הזדמנויות ואכן הם כל הזמן הסתכלו וחשבו מה יהיה הדבר הבא שאנשים עדיין לא רואים. כך היה גם בחריש. קבוצת חנן מור הייתה מהראשונות לזהות את הפוטנציאל הרב הטמון בעיר, ותוך מהרה נקשר שמה של העיר עם שמה של הקבוצה, והמשפט "חנן מור בונה את חריש" הפך למזוהה עם השתיים.

בעיר חריש מיישמת הקבוצה גם את נושא 'עירוב השימושים', שהוא אחד הנושאים המייצגים את החברה ומבליט את החשיבה מחוץ לקופסא, כזיהוי ראשוני של מגמה חדשה בתחום הנדל"ן. הראיה הזו התפתחה מתוך תפיסה של LIVE, PLAY, WORK והכל במרחק הליכה מהבית. החברה מחפשת ומקדמת פרויקטים במסגרת התפיסה שאנשים רוצים לבנות חיים מאוזנים, מתקדמים וקהילתיים, ובמטרה שהאדם יוכל לקבל מענה לרוב צרכיו במרחק הליכה מהבית, במרחק של 5 דקות. סביבת המגורים של האדם תענה על הצרכים השונים שלו – הוא יוכל לקחת את הילד לגן או לבית ספר, ללכת לקופת החולים, לקנות מצרכים ולשבת בבית קפה והכל במרחק הליכה של 5 דקות בלבד.

כחלק מהשאיפה להגשים את החזון, רכשה החברה מגרשים במיקומים הטובים ביותר בעיר, ובנוסף היא אמונה על פיתוחם של מרבית מרכזי המסחר והפנאי של העיר . במרכז העיר עוברת שדרה מרכזית שתנקז אליה את כל תושבי העיר ותכלול כיכר שתזכיר את הפיאצות המוכרות והמתויירות ברחבי אירופה. השדרה תרכז בתוכה את מרבית צרכי היום יום של התושבים ותהיה נגישה מכל חלקי העיר. הקבוצה השכילה גם לרכוש את כל המרכזים המסחריים המרכזיים בעיר, שהחלו להיבנות וצפויים להפוך לאבנים שואבות לתושבי העיר ולתושבי האזור בכלל. MORE SHOP  הינו הקניון הגדול של העיר חריש שממוקם בכניסה אליה ויכלול בתוכו תמהיל רחב של רשתות וחנויות של המותגים הבינלאומיים והישראלים המובילים ביותר וימשוך אליו מבקרים רבים מחריש ומהערים הסמוכות לה. בנוסף מוקמים בתוך העיר המרכזים MORE HOME ו-MORE LIFE לצד שדרת החנויות MORE STREET      ויכללו מוסדות ציבוריים לצד חנויות ונותני שירותים נוספים ובשדרה המרכזית יוקמו עסקים בעלי אופן מקומי הנותנים מענה מידי ויומיומי לתושבי העיר.

העיר חריש, כמו כל עיר מובילה בישראל, תזכה בקרוב גם היא לשכונת יוקרה משלה, כשלאחרונה יצאה לדרך הבניה בשכונת הפרחים בעיר. קבוצת חנן מור, שכאמור מזוהה יותר מכל עם הבניה בעיר חריש, בונה בימים אלה כ-450 יחידות בכ-15 בניינים הממוקמים בפריים לוקיישן של השכונה, ומשקיפים אל הפארק של העיר חריש. הבניינים בפרויקט "על הפארק בחריש" יכללו תמהיל דירות מגוון של דירות בנות 4-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, כשלאחרונה הבינו ראשי החברה כי מרבית הדירות שנמכרו בחמש השנים בהן העיר משווקות הן בנות 4 חדרים, וכי יש לייצר מענה לדרישות עתידיות לדירות בנות 5 חדרים למשדרגי הדיור בעיר. לפיכך הוחלט לשנות את תמהיל הדירות וכיום מחצית מהדירות שנבנות הן בנות 5 חדרים.

שכונת הפרחים בחריש נחשבת לשכונת היוקרה בעיר, שכן מיקומה נחשב לאטרקטיבי ביותר בחריש, הן מבחינת הנוף והתצפית להם זוכה השכונה שממוקמת על הגבעה הגבוהה בעיר והן מבחינת הנגישות שלה, שתהיה קרובה לנקודות המרכזיות בעיר וכן תזכה בעתיד לחיבור ישיר לכביש 6. השכונה מוקפת בפארקים ירוקים מכל עבריה ובעלת נקודת התצפית הטובה ביותר לפארק המרכזי בחריש.

לרגל חגיגות העשור של הקבוצה, מעניקה החברה 2 הטבות מיוחדות ל10 דירות בלבד בשלב ב' . שלמו 100,000 והיתרה באכלוס ללא ריבית וללא הצמדה ובנוסף שכ"ד עד לאכלוס על חשבון החברה .

חנן מור, יו"ר קבוצת חנן מור: "העיר חריש הפכה לאחת מאבני הדרך של החברה ולאחד מסימני ההיכר המזוהים עמנו ביותר. בתחילת הדרך, כשאנשים חששו להיכנס לעיר מגורמים שונים, זיהינו את הפוטנציאל הרב הגלום בעיר מתוך הבנה שתמונת המרכז של מדינת ישראל משתנה אל מול עינינו, וכי במהרה המרכז החדש של ישראל ישתרע עד לחדרה ולחריש בצפון. לעיר חריש יתרונות רבים אותם ידענו להוציא לפועל במטרה לייצר אלטרנטיבה אמיתית ושפויה לטירוף המחירים בשוק הנדל"ן, המציעה מגורים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים זולים משמעותית מהמקובל בשוק הנדל"ן בישראל". מור הוסיף וסיפר כי: "כשהחלטנו להיכנס לבנייה בעיר חריש, החלטנו כי לא נפעל אך ורק כחברת בנייה, אלא נייצר, בשיתוף פעולה מלא עם הגורמים הרלוונטיים, ערך אמיתי לעיר ולתושבים שגרים ויגורו בה. לשמחתי התכניות שלנו קורמות עור וגידים וניתן לראות בשטח כיצד אנחנו מצליחים לייצר לתושבי העיר סביבת מגורים עתידנית שמאפשרת להם למקסם את הזמן הפנוי שלהם לרווחתם ולרווחת בני המשפחה שלהם".

Powered By Geek Digital.