השאירו פרטים לקבלת הצעה:

קבוצת MORE הינה חברת נדל"ן למגורים, מסחר ויוקרה המובילה מזה כשני עשורים את תחומי היזמות והבנייה בישראל, ונסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב החל משנת 2006. בזכות חוסנה הכלכלי המשמעותי, המתגלם בין השאר באלפי נכסי מגורים, מסחר ותעסוקה בארץ ובחו"ל, נהנית הקבוצה ממוניטין מצוינים וזוכה לליווי קבוע מצד גופי המימון והמוסדות הפיננסיים הגדולים במשק.

בהובלת מייסדיה, צמד היזמים חנן מור ואבי מאור, פיתחה קבוצת MORE את שיטת MORE-INSIGHT – מתודולוגיה חדשנית הלומדת לעומק את צורכי המשפחה העתידיים ומסייעת ביצירת מתחמי מגורים המושתתים על תפישת "היומיום של המחר": סביבות חיים מלאות המשלבות מגורים, תעסוקה, מסחר ופנאי –במרחק נגיעה מהבית.

קבוצת MORE  מחזיקה בסיווג הקבלני הגבוה ביותר (ג'5), ובהתאם לכך כל הפרויקטים שלה נבנים על ידי החברה הבת – MORE בנייה. עובדה זו מבטיחה עצמאות יזמית, פיקוח הדוק על התקדמות העבודות ועמידה מיירבית בלוחות הזמנים. ככלל, החברה מהווה "ONE STOP SHOP", דבר המתבטא באחריותה המלאה על כל אחד משלבי הפרויקט – מהייזום והתכנון, דרך הבנייה והשיווק, ועד לתקופת הבדק ושינויי הדיירים.

קבוצת MORE מקפידה כי לקוחותיה – בין אם מדובר ברוכשי דירות בפרויקטים חדשים, דיירים במיזמי התחדשות עירונית או שוכרי נכסים – יזכו אצלה למענה ואוזן קשבת ממש כמו בחברות בוטיק משפחתיות. זאת משום שלצד ניסיונה וחוסנה הכלכלי, ראיית הלקוחות כשותפים לדרך היא בעיניי הקבוצה הבסיס להמשך שגשוגה.

קבוצת MORE בונה את ישראל

נכון להיום מקדמת הקבוצה עשרות מיזמי ענק בפריסה ארצית ובשלבים שונים של ביצוע, תכנון והשבחה, הכוללים יחדיו למעלה מ-7,000 יחידות דיור. לצד זאת מחזיקה ומנהלת הקבוצה שלל נכסים מניבים ודיור להשכרה בשטח של כ-110 אלף מ"ר באזורי הביקוש של ישראל.

בשנים האחרונות זכתה הקבוצה בכמה ממכרזי הבנייה המבוקשים והיוקרתיים ביותר שנערכו בישראל, בהם הקמת פרויקט אקסקלוסיבי בשדה דב בתל אביב, פרויקט טבנקין בגבעתיים הכולל כ-300 יח"ד ובניית מאות יחידות דיור להשכרה ברמת אפעל בשיתוף קבוצת הראל ביטוח. כמו כן, הוארך הזיכיון של החברה להפעלת הקניון בחריש לשבע שנים נוספות.

עוצמת הביחד

הישגיה המרשימים של קבוצת MORE הולכים יד ביד עם תרבות העבודה בקבוצה, הרואה בכל עובדיה משפחה אחת גדולה. מהדרג הבכיר ועד למצטרפים האחרונים לשורות הקבוצה, כלל העובדים נהנים משלל פעילויות חברתיות מעשירות, לרבות אירועים המשלבים את בני משפחותיהם. הדבר נובע מההכרה של ראשי הקבוצה בכך שנדל"ן זה קודם כל אנשים, וכי כדי שהקבוצה תוכל לבנות ללקוחותיה בית אמיתי – גם על עובדיה להרגיש בבית.

יזמות משולבת

שיטת היזמות המשולבת של קבוצת MORE נתמכת בחוסנה הכלכלי והידע המקצועי הרב שצברה במהלך השנים, ובאה לידי ביטוי במנעד הפעילות הרחב והמגוון של הקבוצה. המוציאות לפועל של שיטת היזמות המשולבת הן החברות המרכיבות את הקבוצה:

MORE מגורים – קו העסקים המרכזי של הקבוצה, היוזמת בימים אלה כ-1,300 יחידות דיור למגורים באזורי ביקוש בארץ, ביניהם מודיעין, ראשון לציון ואור ים, ומתכננת עוד כ-1,800 יחידות דיור על הקרקעות המבוקשות בישראל.

MORE בנייה – הזרוע הביצועית של קבוצת MORE. בשנת 2020 רכשה הקבוצה את חברת הביצוע 'אורתם סהר' אשר מוזגה לתוך MORE בנייה והעצימה את יכולות הביצוע של הקבוצה. MORE בנייה בונה את מתחמי המגורים, המסחר והמשרדים שאותם יוזמת הקבוצה האם, ברמות איכות וגימור יוקרתיות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף.

MORE מניבים – קו עסקים ייחודי המתמקד במרכזי מסחר עירוניים אשר נועדו לספק מענה לצורכי היומיום של התושבים. בין השאר החברה מחזיקה בקניון MORE בחריש, המשלב מרכז מסחרי פתוח עם קניון סגור בשטח של כ-10,000 מ"ר; בשני מתחמי מסחר בחריש – "MORE בעיר" ו"MORE STREET"; וכן בשדרות מסחר במודיעין, ראשון לציון, אור ים, תל אביב ורמת גן, בשטח כולל של 40 אלף מ"ר.

MORE השכרה – קו עסקים חשוב ומרכזי באסטרטגיית הגדילה של קבוצת האם, אשר מהווה את אחד המנועים לצמיחתה. במסגרת שיתוף הפעולה שרקמה קבוצת MORE עם קבוצת הראל ביטוח בתחום הדיור להשכרה, זכו השתיים בפרויקט משותף ראשון בהיקף של 247 יחידות דיור ברמת גן.

MORE ייזום והשבחת מקרקעין – קו העסקים החדש של קבוצת MORE לייזום והשבחת מקרקעין, במסגרתו היא מתקשרת עם בעלי מקרקעין פרטיים לטובת מהלך משותף: שינוי ייעודן של קרקעות בעלות פוטנציאל השבחה בגבולות העיר, מחקלאי למגורים, ובתוך כך הגדלה משמעותית של ערכן.

 

Powered By Geek Digital.