השאירו פרטים לקבלת הצעה:

קבוצת MORE נעים להכיר

קבוצת MORE הינה יזמית נדל”ן ציבורית שנוסדה בשנת 2004 על ידי היזמים חנן מור ואבי מאור. הקבוצה בעלת תפיסת נדל”ן ומגורים ייחודית, השמה דגש על עירוב שימושים ויצירת סביבת מגורים אורבנית אשר משלבת בהרמוניה מגורים לצד שטחי מסחר, שירותים וקהילה. נושא עירוב השימושים הוא אחד הנושאים המייצגים את החברה ומבליט את התפיסה והחשיבה “מחוץ לקופסא”, כזיהוי ראשוני של מגמה חדשה בתחום המגורים של המחר. ראייה זו התפתחה מתוך אמונה של LIVE, WORK, PLAY – והכל במרחק הליכה מהבית. כיום יוזמת ומבצעת הקבוצה פרויקטים רבים הכוללים מעל לאפיים יח”ד ומפתחת שטחי מסחר בהיקף של כ- 45,000 מ”ר ברחבי הארץ, כולל הקמת שטחי המסחר המרכזיים בעיר חריש ובערים נוספות בהן מודיעין, ראשון לציון, אריאל, אור עקיבא ועוד. לקבוצה שנים של ידע וניסיון מוכח בייזום של מגוון פרויקטים למגורים ולמסחר ברחבי הארץ לצד זיהוי אזורים בעלי פוטנציאל צמיחה.

  קבוצת MORE  – מומחים לסביבה משולבת – היכולת לאתר , לזהות ולמצות פוטנציאל של מיזמי שימושים מעורבים ע”י מתודולוגיה ייחודית ומערכת רב תחומית, המפתחת סביבת חיים משולבת במתחמים אורבניים רבי פנים.

האני מאמין שלנו

  1. קבוצת MORE רואה בכל לקוח שותף מלא שחלומותיו וצרכיו הם הבסיס לתכנון פיתוח ויצירה של סביבת חיים משולבת, עשירה בחוויות היומיום הנחשקות של מחר. תפיסה זו היא המשך  לאסטרטגיה השימושים המשולבים ליצירת ערך משמעותי לבעלי המניות.

 

  1. הלקוח במרכז

קבוצת MORE  שמה לנגד עיניה את טובת הלקוח בכל שלבי הפרויקט. התפיסה שלנו היא להעניק ללקוח מענה מיטבי לכל צרכיו החל משלב התכנון המקיף ועד הביצוע וההקמה. הלקוח הוא המרכז וככזה אנו מחויבים לשביעות הרצון שלו מהפרויקט. הקבוצה מאמינה שהדרך לתוצאה טובה היא דרך שקיפות מלאה ללקוח.

 

  1. תפיסה ניהולית

התפיסה הניהולית של קבוצת MORE  מכוונת לחיזוק ולביסוס איתנותה וצמיחתה של הקבוצה. זאת במטרה לפעול להשבחת ערך החברה והשאת רווחיה על-פי שיקולים עסקיים. כל זאת נעשה מתוך אחריות לבעלי המניות, המשקיעים, העובדים, הלקוחות ולסביבה בה אנו חיים.

 

  1. אחריות תאגידית והקוד האתי

הקבוצה פועלת מתוך אחריות תאגידית והייתה לחברת הנדל”ן הראשונה שקיבלה את אות מעלה לשנת 2009, בעקבות הפצת דו”ח אחריות חברתית. בנוסף, לקבוצה קוד אתי על פיו היא מתנהלת באופן שוטף.

 

  1. איתנות פיננסית

מתוך תפיסת האחריות העסקית כלפי מחזיקי ניירות הערך שלה, הקדימה הקבוצה ופרעה ארבע סדרות אג”ח (סדרות א’, ב’, ג’ ו-ד’). לקבוצה מדיניות חלוק דיבידנד סדורה, לפיה בכל שנה היא תחלק לבעלי מניותיה עד 25% מהרווח הנקי . החברה החלה להציג הכנסות מדמי שכירות בשנת 2017 וצפויה להגיע לדמי שכירות שנתיים של כ-42 מיליון ש”ח עד שנת 2023.

 

Powered By Geek Digital.