השאירו פרטים לקבלת הצעה:

קבוצת MORE   גאה להיות  יזמית הנדל”ן למגורים שהטמיעה בישראל, סביבת חיים משולבת במתחמים אורבניים רבי פנים.

הקבוצה יוזמת ומבצעת פרויקטים רבים הכוללים קרוב לאלפיים יח”ד ומפתחת שטחי מסחר בהיקף של כ- 45,000  מ”ר ברחבי הארץ, כולל הקמת שטחי המסחר המרכזיים בערים חריש, מודיעין, ראשון לציון, אריאל, אור עקיבא ועוד.

Live, Work, Play – לחיות, לעבוד ולבלות והכל בקרבת הבית.

החיים בעידן המודרני והצורך לנהל את משאב הזמן היקר מביאים אותנו לבחור בסביבת מגורים תומכת המעמידה לרשותנו את כל השירותים בהישג יד. ההגעה למרכזים המסחריים השכונתיים היא לרוב פונקציונלית: קניות בסופר, קניות פארם דחופות וסידורים אישיים כמו ביקור בבנק או בדואר. המרכזיים המסחריים השכונתיים נותנים, אפוא, מענה מידי לצרכי החיים של משק הבית: “השלמות” סופר, סידורים ושירותים, ביקור בקופת חולים, בילוי אחר צהריים עם הילדים והשכנים, מזון מהיר ובתי קפה.

 המרכזים המסחריים של החברה , הממוקמים במרכזי הערים ובלב שכונות המגורים של החברה מאפשרים את השילוב האידאלי בין חיים אורבניים עם פיתוח סביבתי גבוה ומעירוב שימושים של עבודה, מסחר, תרבות  ופנאי הבונה חיים לקהילה. וכל אלה בקרבת הבית.

MORE CENTERS הם כיום שם נרדף לשילוב מנצח של חיים אורבניים עם כל השירותים הנחוצים בקרבת הבית. המהווה חלק מהותי בשגרת היומיום החדשה של הפרט, המשפחה והקהילה.

Powered By Geek Digital.