השאירו פרטים לקבלת הצעה:

MORE – מרכז הקניות הגדול של חריש

MORE SHOP הינו הקניון הגדול של העיר חריש, הממוקם בכניסה אליה ויכלול בתוכו תמהיל רחב של רשתות וחנויות של המותגים המובילים ביותר. הוא צפוי למשוך אליו מבקרים רבים מחריש ומהערים הסמוכות לה. הקניון צפוי להיפתח בחודש מרץ  2019, אז צפויים לאכלס את העיר כ- 20,000 תושבים. העסקה הנוכחית מסמלת את המשך תנופת המסחר בחריש, כשיותר ויותר רשתות מגלות עניין במרכזי המסחר בעיר וצפויות לפתוח בהם סניפים.

ייחודו של המרכז נובע גם מהחשיבה על התכנון העתידי של חריש – כאשר שדרה מרכזית חוצה את העיר לכל אורכה, מיקומו של הקניון מאפשר מצד אחד קרבה משמעותית למרכזי השכונות,  ומצד שני נגישות לכניסה והיציאה מהעיר ובכך הוא מספק מענה קהילתי ותחבורתי כאחד. כל זאת נובע מתכנון המדגיש את העקרונות של קבוצת חנן מור בהיבטי מסחר וקהילה בישוב: שירותים ועסקים המותאמים לתושבים, המתעדכנים על פי הצרכים שלהם בשגרת היומיום וחדשנות טכנולוגית במרכז המסחרי כולו ובחנות עצמה – חווית הקמעונאות המסורתית עם נגיעות עתידיות.

אתם מוזמנים להצטרף לרשתות הגדולות שכבר הבטיחו את מיקומן : קבוצת FOX , שופרסל דיל שצפויה להקים את אחת מחנויות הדגל שלה, סופר פארם, דור אלוןBגוד , סטימצקי, קפה גרג, גלידה גולדה, רשתKIWI  בגדי ילדים ורשתות נוספות.

סרטונים

Powered By Geek Digital.