השאירו פרטים לקבלת הצעה:

קניון MORE חריש – מרכז הקניות הגדול של חריש והסביבה.

חריש, עיר הנמצאת בתנופה התפתחותית מרשימה, סיפקה לקבוצת מור הזדמנות מושלמת לממש את התפיסה שלה הדוגלת בסביבה עירונית שכוללת לא רק מגורים, אלא גם את מכלול השירותים הדרושים לתושבים.

התוצאה: אחד הקניונים המפתיעים בישראל

 

בשנים האחרונות נבנו קניונים רבים בישראל ונראה שכבר יהיה קשה להפתיע. אלא שבשקט בשקט, הופך קניון חדש בחריש לאחת התופעות המעניינות שראינו בתחום הנדל”ן בשנים האחרונות. הקניון, שמשלב מרכז מסחרי פתוח עם קניון סגור ונבנה בהשקעה של 90 מיליון שקלים על ידי קבוצת MORE, מושך אליו את כל שוכרי העוגן בישראל ומכה את התחזיות העסקיות.

אל הקניון מגיעים לא רק תושבי חריש, אחת הערים הצומחות בישראל בה מתגוררים כיום כ-15,000 תושבים ומספרם צפוי לזנק ל-100,000 בשנים הקרובות, אלא גם תושבי הסביבה שמחפשים מגוון שירותים קרוב לבית.

גם קניון וגם פאוור סנטר

הקניון, שנחנך לפני מספר חודשים, מציג פורמט חדש של סביבה קמעונאית – עם שילוב של קניון ומרכז מסחרי פתוח, מתחת לכיפת השמים, המשתרע על פני 9,000 מ”ר.

העובדה שמדובר בקניון שהוא גם פאוור סנטר מאפשרת למתחם להתאים את עצמו למשפחות בחריש ולהרכב שלהן, כאשר עם השינוי בצרכים בשנים הקרובות, ניתן יהיה לערוך שינוי גם בתמהיל החנויות.

תמהיל החנויות הנוכחי רחב וכולל שוכרי עוגן, כגון חנות דגל של שופרסל, חנויות של קבוצת פוקס, סופר פארם, דור אלון ועוד. במקום גם מתחם בילוי והסעדה ובו סניפים של מקדונלד’ס, גלידה גולדה, יין בעיר, וצפויה אף להיפתח בו תחנת הדלק הראשונה בעיר. כ-80% משטחי הקניון כבר אוכלסו, כשהשוכרים מדווחים על נתוני רכישות גבוהים יחסית לקניונים אחרים.

הקניון נגיש מבחינה תחבורתית, ומציע שפע מקומות חניה, כך שהלקוחות יכולים להגיע בקלות, למצוא מקום חניה במהירות ולפנות לסידורים וקניות בנחת, בלי להילחץ מעלות החניה. זאת, לעומת חלקים אחרים בעיר, שמאופיינים בבעיית חניה.

מודיעין הבאה

חריש גדלה משנה לשנה, עם מספר עצום של יחידות דיור שנבנות, ותוכניות גדולות לעתיד. החברה רוצה לתת לתושבים מענה לכל הצרכים שלהם – מוקד תעסוקה, חנויות מכל הסוגים וגם בית קפה, שאמא בחופשת לידה תוכל להגיע אליו בקלות עם עגלת תינוק, אפילו בחורף.

לפרטים 5157*

Waze קניון MORE חריש

סרטונים

Powered By Geek Digital.