באמצעות הניסיון המגוון שצברנו, חטיבת ההנדסה המקצועית של הקבוצה, מערכות המידע המתקדמות והמתודה הייחודית לניהול, תכנון וביצוע פרויקטים – הקימה קבוצת MORE את זרוע הביצוע של החברהMORE בנייה.

קבוצת MORE    בנייה מחויבת לפיתוח ולאכיפה של נוהלי הבטיחות ובכלל זה, משקיעה משאבים רבים במערכות בקרה פנימית ומקיימת שגרת ניהול בטיחות אחראית באתריה. בזכות כל אלה, אנו יוצרים סביבת עבודה בטוחה – לעובדים, ללקוחות ולציבור הרחב ומבטיחים ביצוע מבנים בסטנדרטים גבוהים, העומדים בכל התקנים הנדרשים ואף מעבר להם.

 

חברת הביצוע הוקמה ב 2017 בראשות סמנכ”ל הנדסה ובינוי ,שלומי בן זכרי ומעסיקה מאוד עובדים בהם: מהנדסים, הנדסאים, מנהלי עבודה, מנהלי פרויקטים, מנופאים, חשמלאים, אינסטלטורים, רצפים, אנשי מיזוג אוויר  ועוד.

החברה שמה לה למטרה לבנות את יחידות הדיור, מתחמי המסחר והמשרדים ברמה הטובה ביותר.

עד כה בנתה החברה 700 יח”ד בחריש הכוללים גם חנויות בכ-10,000 מ”ר.

בימים אלה בונה החברה את מתחם הקניות הגדול של חריש והאזור המכונה MORE   ועתידה לבנות את המרכזים המסחריים מור לייף 1+ 2 . ובאריאל החלה לבנות את צמד בנייני הבוטיק מול האוניברסיטה. בנתניה בונה החברה את הפנטהאוזים בפרויקט בעיר ימים, ובעתיד תבנה את הפרויקטים החדשים בשכונת מורשת במודיעין , בשכונת נרקיסים בראשל”צ, בשכונת אור ים .

Powered By Geek Digital.